قیمت طراحی وب سایت معمایی نیست

قیمت طراحی وب سایت معمایی نیست

قیمت طراحی وب سایت معمایی نیست

Blog Article

آیا پشتیبانی از سایت شما بنا به دلایلی غیر معمول نظیر نصب بودن سرور درون تشکیلات فیزیکی شما نیازمند مراجعه حضوری کارشناسان ما می شود؟!

نیازمند برنامه نویسی خاص منظوره هستند و بلند مدت هستند.

اگر سایت خود را با یک سامانه طراحی سایت کلیکی که اجازه می دهد با چند کلیک سایت را در چند دقیقه راه اندازی کنید، طی یک فرم ویزاردی چندمرحله ای، راه اندازی کنید:

برای راه اندازی وب سایت یا کسب و کار آنلاین خود با ما در ارتباط باشید

وب‌رمز خدمات خرید هاست و دامین حرفه ای و پرسرعت را به صورت رایگان به همراه پروژه‌های طراحی سایت ارائه می‌دهد و در صورت تمدید قرارداد پشتیبانی سایت، خدمات رایگان هاستینگ پرسرعت نیز تمدید می‌گردد.

در این صورت با توجه به میزان تخصص مورد نیاز و تعداد روزی که متخصصان درگیر پروژه هستند قیمت کار پروژه محاسبه می شود و در سودی که باید شرکت ببرد ضرب می شود تا یک قیمت عادلانه بدست آید.

با توجه اینجا به نوع سایت درخواستی کارفرما از زمان عقد قرارداد رسمی تا پایان پروژه حدود ۴۵ روز کاری زمان می‌برد.

پس از تحویل سایت کار ما با شما تمام نمی شود. ما در واحد پشتیبانی با خدمات پس از فروش در خدمت شما هستیم تا هر مشکل یا نیازی را برطرف سازیم.

قیمت طراحی سایت یکی از مواردی است که در بین خدمات دهندگان این حوزه با اختلافات زیادی همراه است.

قیمت طراحی سایت صرافی و هزینه ساخت وب سایت برای صرافی ها و تعرفه راه اندازی وبسایت برای صراف ها و نورم هزینه پروژه های طراحی پرتال اطلاع رسانی صرافیها و شرکت های صرافی و موسسات فعال در عرضه ارز و مبادلات ارزی و ریالی و دلاری و صرافی های دیجیتال.

مشاهده وب سایت لیست نمونه کارها کلینیک زیبایی گرایلی

اگر زبان دوم یا زبان بعدی، به جهت راست به چپ یا چپ به راست، همراستای زبان پیش فرض باشد :

یکپارچگی سایت با سامانه های نرم افزاری تان را میخواهید.

در طراحی سایت ریسپانسیو نیازی به اسکرول افقی صفحات وب وجود ندارد و به این شکل استاندارد و کاربر پسند، دسترسی آسان توسط دستگاه‌های مختلف همواره رعایت می‌شود.

Report this page